Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turistický ruch

Sportcentrum Mrkáček - Areál vznikl v roce 2005. Realizací přístavby v roce 2009 se stal jedním z nejkomplexnějších sportovně-relaxačních areálů v České republice. Kromě komplexních služeb pro aktivní odpočinek  (2x krytá tenisová hala, 2 venkovní profesionální antukové kurty, kurt na beach volejbal a beach nohejbal, fitness, ping-pong, dětské hřiště, sauna, whirlpool, půjčovna jízdních kol, bowling, kulečník, šipky, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, masáže, solárium, doprava 2 mikrobusy aj.) nabízí areál moderní konfereční a společenské prostory v klidném prostředí, s kompletním restauračním servisem a možností ubytování.

Kino Svět - Kino Svět je jednosálové kino s kapacitou 87 sedadel, pro zpestření si můžete užít film také z 10 retro plážových lehátek. Kino Svět Lišov se po rekonstrukci stalo jedním z nejmoderněji vybavených kin v Evropě.

Rybník Konýř - příjemná relaxace a možnost koupání.

Penzion Fischer - Penzion Fischer se nachází v centru města Lišov, a je vzdálený pouze 9 km od Českých Budějovic směrem na Jindřichův Hradec.

Pizzerie Lišov - je příjemná restaurace v Lišově. Široká nabídka pizzy, těstovin mnoha druhů určitě splní vaše představy o dobrém jídle.

Skatepark - Jednoduchý betonový skatepark , který se skládá ze dvou protilehlých rádiusových stěn, fun boxu s bednou, railem a spinou.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10330
Měsíc: 217
Den: 15